• Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • YouTube Sociální Icon

Pobytový tábor Malevil

Aktualizace: 14. dub 2019

Již třetím rokem pořádáme dětmi oblíbené pobytové tábory na Malevilu. V průběhu týdne na Vaše děti (nebo po domluvě i na Vás - rodiče) čeká nabitý a pestrý program. Začínáme vždy v neděli odpoledne seznámením s prostředím, ubytováním na srubech a lehkým večerním tréninkem před večeří.


V průběhu celého tábora máme zařízenou plnou penzi v hlavní budově Malevilu. Snídaně formou bufetu, oběd, odpolední svačinka a večeře. Svačiny dopoledne řešíme vlastní cestou (sušenka, ovoce, apod.), aby se daly jednoduše sníst na hřišti.


Pokročilejší hráči chodí každý den na hřiště na 9 nebo 18 jamek na úpravu hendikepu. V odpoledních hodinách pak trénujeme nedostatky hry. S těmi mladšími absolvujeme dopoledne trénink v prostoru cvičných ploch a na 2 jamkách golfové akademie. Do tréninků s mladšími dětmi také hodně vkládáme cvičení na rozvoj motoriky a celkově všestrannosti.Mimo golfu máme také tábor naplněný i klasickými táborovými hrami a využíváme prostory Malevilu i pro další sportovní vyžití. Plážový volejbal, trampolíny, ping-pong, bazén, bowling, vodní bitva a další pohybové aktivity rozvíjející všestranný pohyb a dovednosti. S námi se rozhodně Vaše děti nebudou nudit, zapomenou na pokušení obrazovek a mnohému se naučí.


Srpnový termín máme už prakticky plný, ale na červencovém máme ještě volno. Dlouho neváhejte, místa se zaplňují!


Přihláška a více informací ZDE

NAHORU

© 2023 by Šťastný Golf. Proudly created with Wix.com