• Instagram sociální Icon
  • Facebook Sociální Icon
  • YouTube Sociální Icon

Proč si Vaše dítě u nás zamiluje pohyb

VŠESTRANNOST A LÁSKA K POHYBU

V naší akademii dbáme především na všestranný rozvoj pohybu i dovedností. Respektujeme věk dítěte, protože velmi dobře víme, v jakém věku začít a co v daném věku učit. Vycházíme z přirozeného vývoje dítěte a podle toho upravujeme složení tréninků. I my chceme, aby vaše dítě bylo v budoucnu úspěšné a zdravé. Nejen v golfu! Příliš brzkou specializací bychom jej nejen odradili od golfu, ale především zabránili budoucímu rozvoji jeho šikovnosti a všestrannosti, která přichází postupně. Teprve díky pestrému a kvalitnímu tréninku, na kterém si v naší golfové akademii zakládáme, se může vaše dítě jednou stát zdravým a úspěšným golfistou!


POHYB NA ČERSTVÉM VZDUCHU

“Kam nechodí lékař, tam chodí slunce” Většinu času s dětmi trávíme na čerstvém vzduchu, v přírodě na nádherných trávnících, díky čemuž si každé dítě přirozeně zamiluje pohyb i pobyt venku. To se mu v dobrém vrátí na jeho zdraví.


SOUSTŘEDĚNÍ SE

Děti obklopuje denně tolik rušivých elementů, že se nedokáží na nic pořádně soustředit a hůře se učí. Během našich golfových tréninků zapomenou na telefony, užívají si pobytu na zelených trávnících, čerstvého vzduchu a učí se soustředit pouze na 1 věc. Už jen přirozenou soutěživostí děti velmi brzy sami pochopí, že jedině při plném soustředění se dokáží zlepšovat, překonat kamarády a učit se.


SAMOSTATNOST A PARTA KAMARÁDŮ

Stačí 2 lekce, a i ten nejmladší hráč pochopí, že jsme parta kamarádů a proč si pomáháme jeden druhému. Zároveň se ale naučí, že o vlastní boty i hole se musí každý postarat sám.A GOLF?

Ten pak jde dětem díky našim zkušeným trenérům a pestrým cvičením téměř sám od sebe.

A s úsměvem!


Kontaktujte nás a pro PRVNÍCH 10 dětí máme 1. zkušební trénink zcela ZDARMA i se zapůjčením holí a míčů! Neváhejte, místa ubývají! Těšíme se na vás na hřišti
64 zobrazení

NAHORU

© 2023 by Šťastný Golf. Proudly created with Wix.com